Haradinaj revoltohet me media: Jeni do gazetar horra, pyetje te fëmijëve, shuplaka ju kisha rreh ( VIDEO )

0
316

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka ofenduar gazetarët gjatë një konference për media që ka mbajtur për shfuqizimin e gjykatës speciale.

Gazetaret e pyeten se a është Daut Haradinaj ne listën e gjykatës speciale, dhe se ketë përpjeke për shfuqizim a është duke e bere për te dhe Lah Ibrahimin, kjo si duket nuk i pëlqeu kryeministrit Haradinaj i cili reagoi shumë keq.

Duke klikuar ne videon me poshtë, shihni Haradinaj te nervozuar nga konferenca per gazetarë⤵⤵⤵

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here