Ekslozive: Publikohet video Ramushi Gjun Bkshishe ka 500 ero

0
357

Para disa jave u martua menagjeri i Babastarsave Dekorim Sahiti.

Dasma e tij bëri bujë mediale ngase mblodhi të gjithë VIP-at në një vend.

Artistët Shqiptarë ua sjellin videon e dasmës, ku mund të shihni Vipat tanë duke vallëzuar e dëfryer si asnjëherë më parë.

Artistët Shqiptarë ua sjellin videon e dasmës, ku mund të shihni Vipat tanë duke vallëzuar e dëfryer si asnjëherë më parë. Ja video shtype reklamën me poshtë dhe shikoje:

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
pas qe Qfaqet reklama 3 deri 5 sekonda
mund ta ndiqi vido

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here