Ekslozive :Ja me kë do të përballët Haxhi Krasniqi

0
410

oksieri kosovar, Robin Krasniqi do të jetë përball Bartlomiej Grafka në ndeshjen e 3 shkurtit.Junikasi do të ndeshet me polakun në garë për tu rikthyer në majat e boksit.
Bartlomiej Grafka ka një karrierë të gjatë, ku ka shënuar 20 fitore, 27 humbje dhe 3 ndeshje kanë përfunduar pa fitues.

Pronicimi i Haxhiut e keni ma posht

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
Pas nje Reklame 3 apo 5 sekonda
vido qfaqet

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here