Ekslozive: ja çfarë kishte thënë Komandant Drini, pak para se ta vrisnin

0
348

Ekrem Rexha, i njohur si Komandant Drini, u ra në rrethana misterioze me 8 maj të vitit 2000.

Por, faqja në facebook, e hapur në emër të Komandant Drinit, vazhdimisht poston detaje nga jeta e tij.

Së fundit, ata kanë zbuluar edhe disa fjalë të Drinit, pak para se ta vrisnin.

“Kjo është hera e fundit që do të marr pjesë në tubimet përkujtimore. Nuk po mund t’i shikoj fëmijët e dëshmorëve, zemra po do me më plas”, kish Drini pak para se ta vrisnin. Lavdi jetës dhe veprës së heroit tonë Ekrem Rexha Komandant DRINI”, thuhet në postimin e kësaj faqeje, përcjellë “Bota sot”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here