Ekslozive: E tepron shumë, Gjyste Vulaj, i çon këmbët në emision para Ermalit (Video)

0
481

Kjo e shtune do jetë e nxehtë me Ermal Mamaqin. Ai në emisionin ‘Xing me Ermalin’ ka të ftuar këngëtarin Shpat Kasapin dhe këngëtaren Gjyste Vulaj,

Komediani shqiptar në emision ka të ftuar këngëtarin Shpat Kasapin dhe këngëtaren Gjyste Vulaj. E kjo e fundit, ka habitur me paraqitjen e saj.

Për te shikuar ketë video te çmendur, klikoni ne hapësirën me poshtë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here