Premier 2018: Motra e Albatritit e tëra në kaçurrele, i ‘deklason’ një nga një këngëtaret e estradës

0
232

Motra e Albatritit nuk ka si të mos përmendet në media për faktin se është pjesë e familjes së famshme të këngëtarëve, Muqiqi.


Më shumë se si vajza e Meritës dhe Nysretit, ajo po komentohet si motra e Albatritit.

E këtë përparësi po e shfrytëzon në maksimum duke i rritur numrin e ndjekësve në Instagram dhe duke i ofruar foto nga më provokueset ku shfaq grimin dhe veshjet elegante të saj.

Së fundi ajo është bërë një kaçurrele tejet joshëse që i sfidon denjësisht edhe koleget e vëllait të saj.

Shikoni se si është trandformuar ajo nga grimi dhe flokët kaçurrela!

Per ta par kang e re
(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë )
Pas je reklame 2 apo 5 sekonda mund ta shikoni kang e saj

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here