Ekslozive : Rrëfimi prekës i fëmijëve të deputetes Donika Kadaj!

0
119

Donika Kadaj ishte e ftuar e edicionit më të ri të emisionit LEMzA në Tribuna Channel.

Gjatë rrëfimeve të saj ajo ndan shumë të pathëna për të gjithë shikuesit e emisionit, mirëpo padyshim që pika më kulmore e emisionit ishte intervista nga dy fëmijët e deputetes, Doruntina e Dardani të cilët sjellin emocione të papara. Intervisten e plotë mund të ndiqni përmes linkut të mëposhtëm.

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
pas 3 skondave te Reklames hapet vido e cekur ma vek ma lart

Ku Flet pse u largu nga vv
po ku flet edhe per ramush haradinaj po ashut flet edhe per Dardan Molliqaj e shum tejer me te cili bashpunoj ne rrugen e saj politike

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here