Me këto pamje, Greta Koçi tenton të shkrijë borën (Foto)

0
243

Eni dhe Greta janë dy motrat shqiptare që po zënë të gjitha kopertinat e mediave rozë.

Pak kohë pas Enit, edhe Greta ka vendosur që të provokoj me një video ku ekspozon të pasmet e saj shumë në formë.

Këtë e ka bërë përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”. Aty shfaqet veshur me një fustan ngjyrë vishnje kombinuar me çizme të zeza.

Image result for greta koci

Ndryshe, Geta dhe Eni para pak kohësh kanë hapur biznesin e tyre të ri më rroba./Indeksonline/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here