Ekslozive : Remiza zbulon një sekret të madh!

0
317

Remzie Osmani është një nga këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Këngëtarja e cila vjen nga fshati Mushtisht, vend nga i cili dolën zërat më të mëdhenj të muzikës shqiptare, përmes një fotografie na ka treguar edhe sekretin e këtij vendi,

Rezmia ka postuar një fotografi në rrjetin e saj social Instagram, ku shihet një burim uji. Ndërsa ka shkruar se nga ky ujë kanë dal bilbilat e Mushtishtit. E siç duket këtë ia ka thënë edhe vëllau i saj, këngëtari, Nexhat Osmani.

Ndiqe vido
(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
Me nje her pas nje Reklame 3 apo 5 Sekonda dot qfaqet vido

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here