Ekslozive Lajmi i fundit : Zbulohet Skenari i Nesërmi Qeveries se Kosoves për Qfuqizimin e Gjykates Speciale

0
211

Zbulohet Skenari i Qfuqizimit te Qeveries se kosoves.
Nesra ne palamenti e kosoves dot Procudurohet per Qfuqizimin e gjykates pseciale edhe pse e din qe nuk kalon ajo ?

sepse Qendrmi LDK-se dihet se si eshte
edhe grupi i ndar nga vv kan qendrim qe te vazhdoj
gjykata speciale .

“Pres edhe për vizë deri kur të ma japin. I besoj Kosovës! I besoj Amerikës! Jam ende në procedurë për vizë”, ka shkruar Haradinaj të dielën në Facebook.Ky zhvillim pason kritikat e komunitetit ndërkombëtar pas përpjekjeve të ligjëvnësve të Kosovës për të ndryshuar ligjin për Gjykatën e Posaçme për Krime Lufte.

Për me pa vido e pergadite televizonit ton
pas je Reklame 3 apo 4 sekondav ju shfaqet cido e cekur ma lart

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë )

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here