Ekslozive: Ka diçka të re nga motrat Mustafa!

0
1094

Motrat Mustafa, janë disa prej këngëtareve më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore dhe asaj zbavitëse.

Jo vetëm Safetja dhe Sahide Mustafa, edhe Lulja është njëra prej motrave që këndon bukur, shkruan rtv21.

Lulja kësaj radhe po vjen me një projekt të ri, ajo ka ndarë një fotografi në Instastory e cila është shkëputur nga videoklipi i ri.

Videoklipi ma i ri doli nga Motra mustafa

(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
Pas nje reklame 3 apo 5 sekonda

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here