Skandaloze : Edhe Shkurte Gashi shfaqet gjysmë e zhveshur ( vido )

0
758

Shkurte Gashi është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera për publikun shqiptar, sidomos gjatë këtyre viteve të fundit, shkruan Gazeta Blic.

Edhe pse në fillim të karrierës nuk ishte edhe aq e njohur për publikun, Shkurta tashmë shquhet për projektet, pamjen dhe elegancën që ka.Shkurta është aktive edhe në rrjetet sociale ajo publikon imazhe të llojllojshme, duke mos munguar edhe ato provokueset.

Ky i fundit të paktën duket i tillë.Nuk dihet nëse prapa kësaj qëndron diçka por në shikim të parë duket se ajo është e zhveshur..

Momonti kur kjo ka qen gjysme e zhveshur
mun ta shikoni
(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë ???)
pas 3 apo 4 sekonda e reklames shum qfaqet vido e cekur ma lart

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here