Dikur ishin rivale të përbetuara : Tani jan sebashku se ku e qka po lidh nerveti ?

0
374

Dikur kishin një bashkëpunim.Por, pasi dolën disa incizime ku nuk flisnin mirë njëra për tjetrën, Tuna Sejdi dhe Dafina Zeqiri i kanë dhënë fund miqësisë së tyre, duke u shëndrruar në rivale të përbetuara.

Mirëpo, kjo armiqësi nuk zgjati shumë, pasi pas disa vitesh, dy këngëtaret u pajtuan duke e ndjekur njëra-tjetrën në Instagram e duke u komentuar në foto, shkruan lajmi.net

E tani ka qenë radha e një takimi mes tyre. Tuna ka udhëtuar drejt New Yorkut dhe është parë me Dafinën e cila po e priste me padurim.

Dyshja kanë hedhur edhe fotografi në rrjetet sociale, duke thënë se ‘askush s’mund të ulet me to’.Epo… një duet i radhës mes tyre do ishte i mirëpritur por… pa ia prishur shoqërinë më.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here