Çka po ndodh me Gentën, kaq shumë ka ndryshuar!

0
228

Genta Ismajli nuk është shumë aktive me projekte të reja muzikore.

Projekti i fundit nga ajo është “Dy dashni”, i publikuar në gusht të vitit 2017.

Në një fotografi të publikuar në rrjete sociale, Genta vjen me ‘look’ të ri, saqë është vështirë të njihet.

Ajo ka ndryshuar ngjyrën e flokëve, gjë të cilën në bazë të fotos duhej ta kishte bërë qysh herët, ngase i shkon shumë.

E veshur me të bardhë, këngëtarja dukej për mrekulli, e me këtë paraqitje ndoshta paralajmëron edhe ndonjë projekt të ri.

Vido e saj mund ta shikoni
(Kliko mbi reklamë dhe shiko pamjen e plotë )
pas 3 apo 5 sekonda te Reklames hapet kang e Gentes ma e reja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here