Pajtesa e ‘Çka ka Shpija’, tregon më shumë se ç’duhet format trupore

0
867

Fiona Gllavica është ndër aktoret më të komentuara në shoubizin shqiptar.
Ajo për opinionin e gjerë njihet si Pajtesa, gruaja e Hamdit tupit në serialin mjaft të shikuar ‘Çka ka Shpija’.

Lirisht mund të themi se me rolin dhe të folurit karakteristike, Pajtesa ka rrëmbyer gjithë vëmendjen e publikut, duke u pëlqyer tej mase. Përveç në serial, në jetën e përditshme shfaqet mjaft atraktive dhe elegante.

Imazhet e fundit që ka publikuar aktorja Gllavica, ekspozon me të madhe format trupore.

Megjithatë shquhet për llukun dhe pamjen unike e që padyshim merr shumë komente pozitive nga fansat që ka. Në llogarinë ‘Instagram’ numëron mbi 32 mijë ndjekës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here