Ema Ismailit: Çka i ndodhi pas martesës? (vido)

0
232

Bukuroshe sa të thuash, e zgjuar, fjalë pak dhe modeste. Ema Ismaili, motra e Adelines dhe Zanfines e ka dëshmuar se nuk ngjan aspak me disa nga femrat e tjera të bukura, të cilat gjatë gjithë kohës mendojnë të pamjen e jashtme e për ekspozim

Ema, që kur ishte fare e re dukej serioze dhe përherë e interesuar për punë. Jo rastësisht që të dy motrat, Adelina e Zanfina e përmendin shpesh si shembull të mirë.

Zeshkania tipike tashmë është martuar dhe siç kuptojmë ka në krah një mashkull që e do e respekton ashtu siç edhe e meriton. Martesa e Emes nuk bëri bujë të jashtëzakonshme mediale, pasi ajo është kujdesur maksimalisht që të mos ndodh kjo gjë, shkruan “Kosovarja”.

Pak para martese, mediet merreshin me të madhe me të, me imazhin e saj. Tani s’ka asnjë fjalë, asnjë zë.

Vërtet, çka po ndodh me Emen se u bënë kurioz?

Vido Sekrete hapet pas nje Reklame 3 Sekondave

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here