Ekslozive: kur Blerona Zeqiri provokon keq me format trupore (Vido)

0
1289

Vido hapet pas nje Reklame 3 apo 4 sekondave

Personazhi më i komentuar edhe për këtë vit ishte padyshim edhe moderatorja Blerona Zeqiri, shkruan Gazeta Blic.Ndonëse më shumë është në qendër të vëmendjes për format bombastike të saj sesa që përflitet për punën që bën.Ajo filloi karrierën e saj në ‘1 kafe me Labin’ me moderatorin Labinot Gashi e që pas largimit të Labit ka vazhduar të punojë e vetme me ndihmësit e saj.

Blerona është aktive edhe në rrjetet më të frekuentuara ku nuk heziton të shpërndajë imazhe me fansa dhe duke marrë komente pozitive nga ta.Në imazhin e saj që “Gazeta Blic” ka sjellë ajo duket se po shpërthen me format trupore.
Vido ju hape pas 3 apo 4 sekondav te Reklames

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here