Ekslozive :E Papritur: Çmendet Marina Vjollca, i drejtohet Big Mamas: “Qepe gojën moj e pafytyrë, të pushoje nga puna, dhe….(VIDEO)

0
373

Marina Vjollca është një nga moderatoret e dashura të ekraneve shqiptare. E qeshur dhe gjithmonë me fjalë pozitive ajo ka fituar simpatinë e publikut. Por cfarë ndodhi në emision ku Big Mama vazhdimisht ndërhynte duke thënë “Ndjekim insertin”, por me sa duket Big Mama ka vijuar me të vetën siç vetëm ajo di. E ka qenë ky momenti kur Marina shpërthen dhe befasoi gjithë publikun me fjalët e saj që ja tha Big Mamas, për më shumë shtypni posht reklamen dhe ju hapet kjo video shokuese:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here