Dardan Molliqaj:Nuk ndalettakohet edhe në orët e vona me aktivistë

0
290

Nuk ndalet Dardan Molliqaj, takohet edhe në orët e vona me aktivistë

Deputeti i Vetëvendosjes Dardan Molliqaj po akuzohet nga sekretari organizativ, Ismajl Kurteshit se po mban takime ilegale me aktivistë të Lëvizjes dhe se po u flet për “çarje të madhe” në këtë parti shkruan IliriaOnline, mirpo një gjë të tillë nuk e kishte pranuar Molliqaj.

Sonte në një prej lokaleve të kryeqytetit, Molliqaj është takuar me disa aktivist të Levizjes Vetëvendosje, ku në postim kanë shkruar “Takim ilegal”, duke sarkazuar me Kureshin.

IliraOnline merr vesh se Molliqaj po organizon takime të shumta me aktivist, ku tani shumë që fillimisht krijuan urrejtje ndaj tij po i afrohen

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here