Kallashi : Nuk pom Don Ai qe e Dashuroj une …

0
219

Kallashi vuan, dashuron dikë që nuk mund ta ketë

Pavarësisht se prej disa kohësh është tërhequr nga provokimet me format e saj trupore, Kallashi mbetet një “sex simbol” për meshkujt shqiptarë.

Por jeta e saj personale duket se nuk po shkon dhe aq mirë. Prej disa javësh në rrjetet e saj sociale ajo poston vazhdimisht statuse dhe video të cilat tregojnë se po vuan.

“Duket e lumtur apo jo? Tregon shaka, qesh mirëpo brenda është duke vdekur, është e lënduar, e lodhur nga të qenit e mirë.

E lodhur nga jeta”, thuhej ndër të tjera në videon e postuar nga Kallashi.

E lodhur nga jeta”, thuhej ndër të tjera në videon e postuar nga Kallashi.

Dhe nëse po vrisnit mëndjen se çfarë po ndodh me balerinën e njohur, Kallashi sot ka zbuluar se po vuan një ndarje të dhimbshme.
“A nuk është shkatërruese? Ti ta kesh ëndërr e dikush tjetër realitet. Të ka ndodh kjo?

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here