Getit dhe Marinës :Keqkuptimi fantastik e dialektet do ju shkrijë së qeshuri (Video)

0
248

Keqkuptimi fantastik i Getit dhe Marinës me dialektet do ju shkrijë së qeshuri (Video)

Duke qenë njëri nga kosova e tjetra nga Shqipëria, nuk kishte dyshime senë fillimet e lidhjes, Getoari dhe Marina dotë kishin keqkuptime të shumta për shkak të dialekteve.
Një ngatërresë të tillë fantastike e tregoi vetë moderatorja në emisionin ‘Xing me Ermalin’. ‘Në fillimet tona, pa ulidhur ende, isha duke ngrënë diçka dhe u bëra pis, po unë isha nëpunën time dhe nuk ekisha mendjen tek Geti.Per me shume kliko reklamen me poshte.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here