Ekslozive Publikohet: Video: Është incizuar vrasësi i Oliver Ivanoviqit (Video)

0
517

Mbi zyrat e partisë “Serbia, Demokracia, Drejtësia” qëndrojnë dy kamera për video mbikqyrje, të cilat me siguri kanë incizuar vrasësin e politikanit serb në Kosovë, Oliver Ivanoviq, kanë deklaruar burime për Gazetën Blic të Beogradit.Pak më larg se një kilometer nga vendi i ngjarjes është gjetur edhe një vetur e djegur Opel Astra, me të cilën supozohetbse autori i krimit është larguar nga vendi i vrasjes, transmeton Gazeta Lajm. Duke sjegur veturën, ai me siguri ka tentuar të fsheh gjurmët. shiko videon ne vazhdim nga vendi i ngjarjes dhe nga kamerat e siguris ne vend (kliko mbi reklam qe te hapet video)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here