E dashura e deputetit palamenti te kosoves publikon foton që shashtris fansat

0
379

Ajo është bërë e njohur për publikun shqiptar pasi pohoi se ishte në një lidhje me një deputet të martuar të Parlamentit të Kosovës.

Por kohët e fundit ajo është shprehur se nuk dëshiron të flas që më për këtë histori dhe të japë detaje për jetën e saj private.

Duket se pasi mori famë nga deklarata për deputetin tani “e ka hedhur pas shpine”, dhe tashmë vëmendjen e fansave të saj e kërkon përmes fotove “+18”m siç ka qenë edhe postimi i saj i fundit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here