Diqka Po Ndodh? 30 Tanke Të KFOR-It Nisen Për Në Veri Te Mitrovicës (Pamje)

0
159

far po ndodh 30 tanke te KFORIT nisen per ne Veri te Mitrovices. Nuk dihet arsyeja pse keto makina te renda jane nisur drejte kesaj pjese problematike te vendit.Ja dhe video ku shihen mbi 30 mjete ushtarake te kforit,Shtype reklamen dhe prit 5 sekonda per te shikuar ngjarjen live se cfar po ndodhe:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here