zbulon vrasësin e Oliver Ivanoviqir -Azem Vllasi

0
218

Azem Vllasi zbulon vrasësin e Oliver Ivanoviqir

Disa goditje me revole zhurmëmbytëse ishin fatale për Oliver Ivanoviq, liderin e SDP-së, që u vra në mëngjesin e ditës së sotme në veri të Mitrovicës.

Analistët e vendit e vlerësojnë këtë situatë si provokim të trazirave të mundshme, si dhe si mjet që mund të përdoret për të fituar poenë politikë nga Beogradi, shkruan Gazeta Express.Avokati dhe analisti politik, Azem Vllasi,

në një bisedë për Express vlerëson se vrasja e Ivanoviqit mund të shkaktojë trazira në veri, mirëpo, shprehet i bindur se atë e kanë vrarë serbët. Kliko ne reklam dhe shiko kush eshte vrasesi

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here