Selveti : nga Ferizaj rrefen me Dhunoj vjehrri por …

0
1070

Histori+18/
Vjehrri im plak më ‘çmontoi’ në shtrat…

t’ju tregoj historinë time por dua të mbetem anonime nuk pres që ta kuptojnë të tjerët. Jam një vajzë 25 vjeçe që u martova pa dëshirën time. Në fillim bënim seks çdo natë por çdo gjë u rrallua kur ai nisi të punonte për një kompani të huaj. Bente çdo javë udhëtime nga 2-5 ditë.

2 vitet e fundi filloi që të jetonte edhe babai i burrit me ne. Ai ishte 56 vjeç me mjekër pak i plakur por i mbajtshëm.

Një natë degjova disa të bërtitura dola nga dhoma dhe pash që të bërtiturat po vinin nga dhoma e vjerrit. Pash tek vrima e derës dhe ç’të shihja, vjerri im po bënte seks me një vajzë të re, pak a shumë si mosha ime.

Në atë moment më hipi një dëshirë e madhe që t’u bashkohesha dhe unë atyre dhe të bënim seks treshe, por papritur doli vjehrri im nga dhoma dhe më pa që isha skuqur komplet.

Sapo më pa më tha menjëherë mos ki turp bija ime, ato që nuk t’i plotëson yt shoq do të ti plotësoj unë, dhe filluam menjëherë të putheshim.

Pse t’u gënjej, vjehrri edhe pse i vjetër ishte shumë herë më i mirë se burri në shtrat…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here