Rita Ora: Skam pas me ardh per Pavarsi po Linda Morina……

0
386

Linda Morina Sherr i madh me sa duket

Këngëtarja e famshme botërore Rita Ora ka deklaruar se ajo tani më nuk ka nevojë të vij në koncert për pavarësinë e Kosovës, pasi tani gjërat kanë ndryshuar dhe Kosova e ka yllin e ri muzikorë Linda Morinën.

Rita Ora thotë se derisa Linda Morina do performojë, ajo ndjehet e rrezikuar nga kjo konkurente pasi aty mund të ketë ndonjë media botërore që do e zbulonin talentin e Linda Morinës dhe kështu performanca e Rita Orës do ngelej në hije të plotë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here