Del videoja e vrasjes se Oliver Ivanoviq (VIDEO)

0
274

Vritet Oliver Ivanoviq

Lideri i iniciativës qytetare “Liria, Demokracia, Drejtësia” [SDP] në Kosovë, Oliver Ivanoviq, është sulmuar mëngjesin e së martës me armë zjarri.Lideri i iniciativës qytetare “Liria, Demokracia, Drejtësia” [SDP] në Kosovë, Oliver Ivanoviq, është sulmuar mëngjesin e së martës me armë zjarri. Dyshohet se O.Ivanoviq esht vrar nga vetura me arm zjarri .
Kliko reklamen dhe prit 2-3 seconda per te par me shum

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here