Hashim Thaçi nuk permbahet…para te gjithve don ..(Video)

0
469

Maja Kocijancic, zëdhënëse e Frederica Mogherinit, ka thënë se qëndrimi i Bashkimit Europian për nismën e shfuqizimit e ligjit për Gjykatën Speciale,

është i njëjtë me zyrën e BE’së në Kosovë.Një reagim të ashpër të premten ndaj përpjekjeve për shfuqizimin e ligjit për Gjykatën Speciale e ka bërë edhe shefja e zyrës së BE’së në Kosovë nataliya Apostolova duke thënë se iniciativa është tmerruese dhe ekstremisht e dëmshme për Kosovën. Ai tentoi ta puth ne faqe por shikoni reagimin e Mogherinit..

Ndiqni vido edhe ju …..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here