Rrefimi i pa parë : Në fillim nuk doja, pastaj j’u luta të më..

0
2914

Un jam Megi , nje dite isha me shoqen time e po pinim kafe si gjithmon isha e lyer e rregulluar por ate dite kisha veshur nje fustan super te ngushte qe mi tregonte te gjitha format e trupit ( gjoksin e kam mesatar ndersa per te pasmet nuk qahem i kam fikse sic cdo femer do i donte , jam e gjat dhe e dobet ) . Ate dite ne tavolin perballe nesh ishin dy cuna njeri ishte shum i bukur me nje trup perfekt i gjat me pak fjale me pelqeu , ky vazhdimisht shikonte nga ne nejse un me shoqen time pik kafe e ne momentin qe donim te paguanim kamarieri na tha qe i keni te paguara nga manaxheri lokalit (ishte ai cuni qe po na shikonte ).

Ne buzqeshem i tham kamarierit flm e ikem … Me shoqen time kemi shkuar dhe nja dy her te tjera prap ai na vezhgonte … Heren e trete qe shkuAm tek fatura ishte i shenuar nje numer telefoni un e pashe pasi kamarieri ma dha faturen ne dore , ishte nr manaxherit . Ate dite kur vajta ne shtepi ne darke e telefonova ate nr e kuptova qe ishte ai dhe ate naten biseduam gjat u njohem dhe lam te takoheshim . Ai me tha qe te pinim kafe pasi te mbaronte punen nese kisha mundesi Mua ai me pelqente shum dhe pranova direkt e lam te takoheshim te nsr ne darke pasi te mbyllte lokalin dhe ashtu bera . U vesha u rregullova bukur e ika ta takoja kisha veshur nje fustan me dekolte te hapur e pak sa i shkurter . Ika me taksi te lokali i tij e ishte vetem asnje tjeter po me priste ne tavolin ne momentin qe hyra un u ngrit erdhi me puthi ne faqe e me shtrengoi per beli . Pastaj mbylli deren i uli dritat e po rrinim ukur duke bere mhb pasi me ofroi nje pije ai u afrua me afer e me tregoi qe i kisha pelqyer qe diten e pare qe mkishte pare e kshu duke biseduar me pyeti nese kisha te dashur apo jo inthash qe jo as ai nuk kishte . Filloi duke me bere komplimente e ngadale e kaloi krahun pas meje e me afroi drejt vetes un nuk flisja vetem buzqesha pak te them te drejten po vdisja ta puthja nje here .

Ai me afroi aq shum sa me puthi ne buze dhe un ju pergjigja puthjes pastaj mfuti llapen e kshu vazhduam duke u puthur pa folur duke me puthur ai vendosi doren tek kofshat e mia e po me ferkonte duke me ferkuar e ngriti doren me lart e futi mes kofshave te mua un po e shijoja ne maksimun filloi duke me puth nga qafa e me tha qe qenke shum e embel e ngadale me hapi zingjirin e fustanit ne nje miment i thash mos ai ndaloi e tha cfar ka i thash eshte akoma her per kte gje ai me tha jo pasi eshte dicka qe e deshirojme te dy e me puthi ngadal me hoqi fustanin e filloi te me puthte ne trup ne nje moment hoqi bluzen un ngadal i hApa zingjirin e pantallonave futa doren tek bokset e tij po cte shifja kari ju kishte fryre aq shum sa po i plaste e kishte plot damare e direkt fillova duke i bere gojore e fusja deri ne fyt thelle sa nuk mundesha me ai me kapte nga floket e me shtrengonte i bera gojore deri sa u prish pastaj me shtriu ne divan e mi ngriti kembet tek shpatullat e tij e u ul ne gjunj para meje e me gisht i largoi pak tangat qe kusha veshur e filloi te me bente llap un po e shijoja shum e veten renkoja nga qefi ai mi hoqe tangat e filloji te me bente llape me fort me thithte pidhin fort sa me dukej sikur ma shkilte nga vende e pasi me beri llap per njaj 10 min u ngrit mi hoqi dhe sytjenat e po me kafshonte gjoksin fort e njekohesisht me kar po ma ferkonte pidhin po me pelqente shum e doja nje te qire te eger ne ato momente i them qe dua ta ndjej karin tat brenda pidhit ai me kapi fort nga mesi me shtrengoi e ma rrasi karin fort ne pidhin tim te bere qulle un bertisja me te madhe oh oh oh oh e ai vetem me pallonte fort me qiu eger ashtu sikur un doja pastaj me kaloi ne stil qeni e me qiu nga mbrapa ne pidh me gjuante me shpulla nga bythet ne nje moment e nxorri karin nga pilli u ul me kafshoi fort tek bythet e gjoksin ma shtrengoi me sa fuqi kishte me duar ne ate moment ndjeva dhimbje dhe ulerita ohhhhhh ai ma futi dhe nje her karin ne pidh e pastaj me kapi fort sic isha ne stil qeni e ma futi ne bythe fort me thene te drejten ndje dhimbje por doja ta shijo berta shum sa me tha ta heq e i thash jo vazhdo ai pompor dhe 2-3 here e u prish ma derdhi spermen e tij tek bythet e mia e me tha kto bythe do ti ha e do te le pa to .

U pastruam e i thash qe dua te me qish ne tavolin se e kam shum qef ai u afrua duke me puthur me kapi ne krah e me afroi tek nje tavoline qe ishte pak e larte ne shtriu siper filloj te me puthte trupin un hapa kembet e ia vendosa tek super ai me futi gjuhen brenda dhe e leviste fort pastaj kaloi nga ana tjeter e tavolines me tha ta ulja pak koken e ma futi karin ne goje me pomponte aq shum sa me dolen lot nga syt pastaj ja lepiva qe nga bolet e pastaj majen e karit qe ishte dere drru e kafshova pak e me tha qe do ta qaj pidhin po me kafshove dhe mua ajo gje me eksitoi shum dhe e kafshova me fort ai me trengoj ne fyt e ma futi karin fell ne fyt me pompoi 2-3 her u duk qe u eksitua shum e pastaj me kapi kembet mi ngriti tek supet e tij ma rrasin karin fort ne pidh e filloi te me qinte shum fort eger sa spo duroja dot i gjith trupi me dridhej me thonte do ta qaj pidhin me qiu fort derisa u prish . E pastaj u pastruam u veshem e me tha qe kishte kaluar shum mire me mua e me percolli deri ne shpi qe nga ajo nate takohemi perseri bashke e kalojme shum momente te bukura bashke e provojm dhe gjera te reja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here