Pasi vendosa dorën nën Kamen e gruas së dajës, ajo…

0
384

Rrëfimi/ Pasi vendosa dorën nën mbathjet e gruas së dajës, ajo…

rreth 19 vjec dhe ajo ishte reth 29 vjec. shkoja shpesh te daja im,por ate dite daja im qelloi turni i trete ne pune dhe nuk ishte dhe meqe ishte vete nusja e dajes tim me tha te flija tek shpia e saj se kishte frik.

i kerkova te me bente masazh trupit dhe une i ofrova ti beja masazh edhe asaj, si per ti kthyer borgjin.tek i beja masazh zakonisht shpatullave the shpines i beja dhe me bente, vendosa te provoj me shume, dhe nga shpina ulem duke i bere masazh edhe kofsheve.kishte veshur pixhama te cilat jane shume te holla si material. duart e mia ngjiten avash lart kofsheve duke i futur njeren dore ne pjesen e brendshme te kofshes duke e ferkuar lehte pothuajse afer pidhit. zemra me rrihte shume duke mos ditur reagimin e saj dhe duke menduar levizjen e rradhes.Kari me ishte bere dru. guxova te ngjitem me lart me duar ne pjesen ku kofsha bashkohet me trupin.

te dyja duart po e “masazhonin” ferkonin. dora e majte ne brendesi te kofshes dhe me gishta ndjeja mbarimin (lastikun) e brekeve. ajo kishte futur koken ne jastek dhe nuk po bente ze. zemra me rrihte shume, duke e ferkuar anash pidhit dora ime e majte ne brendesi te kofshes se saj, goxova qe me gishtin e vogel te ja prekja pidhin si pa dashje, nese do kishte reagim, do kishte qene prekje pa dashje aty. )

me pjesen e jashtme te gishtave po i ferkoja lehte pidhin. pasi nuk kishte reagim fillova te ja ferkoj pidhin mbi pigjama me pjesen e brendshme te gishtave. ajo kishte hapur kembet edhe me shume qe dora ime te hynte me kollaj tek pidhi i saj.

vendosa te ja fus doren nen breke. futa doren nen bark, ajo akoma e shtrire ne bark. ajo ngreh barku siper si per te me lene te ja fus doren brenda brekeve. i ndjej leshin e saj te bute. ngadale filloj te ja prek buzet e pidhit, une isha pothuajse duke u prishur pa pasur asnje prekje me karin. pidhi ishte bere leng fare,

ferkimet e mia e kishin eksituar ne kulm levizte bythet lart e poshte duke e ndjere gishtin tim ne pidhin e saj te lagur. doja ta qija po kisha frike. nuk kishte njeri ne shtepi por perseri kisha frik se cfare mund te mendonte.levizjet e bytheve te saj lart e poshte ne ritem me gishtin tim ne pidh te saj me terbuan fare.
po i ferkoja pidhin po gishtin nuk ja kisha futur ne vrime.

ajo fut doren ne breket e saja vendos mbi doren time dhe e shtyn per me ne thellesi. aty ja futa gishtin ne vrime dhe fillova te zberthej rripin e pantollave. ajo kthehet me shikon karin e bere dru.dhe fillon me disa te puthura eksituese dhe me pas fillon punen duke e mare ne goje.me pas e ngre ne kembe dhe filloj ta zhevesh duke ja lepire gjithe trupin..

pasi lava dhe un borgjin duke ju futur me llape nga pidhi shkoj ne destinacionin tim..pra filloj ti fut Karin
ajo shtynte bythet ne drejtim te karit tim duke i ngjeshur.kishte nje te mire se nuk bente femije ,dhe fillova ta qi pa frike e shtriva ne shtrat nga pozicioni siq ishte duke ndenjur ne duar dhe gjunje.shtyj majen e karit ne vrimen e pidhit te saj, fillova te ja ferkoj karin ne vrime. e shtyva me force, ndjeva majen e karit te hynte brenda, ndjej duke hyre brenda te gjithin. e shtyj thelle dhe ne cast e ndjej se se mbaj me. filloj ta pompoj fort duke u derdhur ne vrimen e pidhit se saj.
karin akoma ne pidhin e saj shtrihem mbi te dhe e perqafoj fort. skalon shume dhe ajo fillon duke ma ngritur perseri karin dhe fillojm perseri nga e para.fillojm te qihemi si te cmendur por kte here duke zgjatur me shume dhe kjo pune vazhdoi deri ne 3 te mengjesit derisa jemi kenaqur..dhe vazhdojm te qihemi akoma si para tre vjetesh sa her qe daja im ka trunin e 3 un shkoj flej nga daja si per te mos elene vetem nusen e dajes ..dhe fillojm punen qe ka 3 muaj qe ka nisur…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here