Nuk do e besoni çfarë shifre marramendëse ka unaza e Adelina Tahirit (FOTO)

0
218

Adelina Tahiri ishte personazhi më i komentuar gjatë vitit që lamë pas,

.Kjo për faktin se lidhja e saj me biznismenin miliarder , Serjozha Markov bëri bujë të madhe në shtypin rozë madje ka marrë edhe kritika të shumta për moshën e tij

Megjithatë, këngëtarja nga Shkupi shquhet për stilin e veçantë dhe për markat e shtrenjta që posedon. E siç duket me këtë trend po vazhdon edhe tani.Para pak javësh ajo kurorëzoi dashurinë e saj me fejesë, unaza e së cilës ishte ‘Cartier’, Destinee Solitar e cila kushton 5 mijë e 360 euro, shumë kjo marramendëse, që na ka mahnitur të gjithëve

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here