Nora duket tërheqëse edhe me veshjen e skijimit

0
311

ëngëtarja e shfaqë tërë trupin e saj në vendin ku po i bëjnë pushimet Ka disa ditë që këngëtarja Nora Istrefi bashkë me bashkëshortin, Robertin dhe vajzën kanë nisur pushimet dimërore.
Ata kanë zgjedhur Banskon, destinacionin më të mirë të skive në Bullgari, shkruan rtv21. Në rrjete sociale ata po publikojnë imazhe të ndryshme, mirëpo në fotografinë e fundit Nora e ka shfaqur tërë trupin e saj. Ani pse me veshje skijimi këngëtarja po shkëlqen edhe me këtë paraqitje të saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here