Elita Rudi : publikon imazhin më të nxehtë nga Maldives!

1
335

Elita Rudi dhe Gjiko ka ditë që po qëndrojnë në ishujt Maldives.

Çifti po duken tejet të dashuruar dhe mjaftë të lumtur në krahët e njëri-tjetrin, shkruan Indeksonline.
Derisa Elita nga atje po freskon ndjekësit e saj në rrjetin e saj social Instagram duke postuar fotografi tejet të nxehtë. E të tillë e ka postuar edhe këtë, ndërsa është komenti i Gjikos tejet qesharak.

1 COMMENT

  1. I have checked your blog and i’ve found some duplicate content, that’s
    why you don’t rank high in google, but there is a tool that can help
    you to create 100% unique content, search for: Boorfe’s tips unlimited content

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here