Çka thotë Ariana Fejzullahu për familjen e burrit?

0
426

Është mjaftë e njohur, shpesh më e përfolur se vetë bashkëshorti i saj, këngëtari Ermal Fejzullahu, me të cilin ka edhe tre fëmijë dhe jetë mjaftë të lumtur, shkruan “Kosovarja”.
Ariana është mjaftë e lidhur edhe me vjehrrin e vjehrrën. Me këtë të fundit shihet shumë shpesh dhe të dyja nuk i kursejnë komplimentet për njëra tjetrën. Këto ditë Ariana, Ermali e fëmijët, po kalojnë një pushim dimëror me Sabriun e Neren dhe siç duket qartë nga fotografitë, ata po kënaqen shumë, shkruan “Kosovarja”.

Ariana thotë se familja është e shenjtë dhe s’ka se si të jetë ndryshe./Kosovarja

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here