Nora publikon foton më emocionuese të Robertit me Reneenë

0
276

Babë e bijë, Nora publikon foton më emocionuese të Robertit me Reneenë

Nora emocionohet sa herë që i sheh bashkë babë e bijë, Robertin dhe Reneenë. Për këngëtaren ata janë dy personat më të dashur dhe të pazëvëndësueshëm në jetën e saj.

Udhëtimet e përbashkëta të çiftit me të voglën e tyre janë gjithmonë argetuese për Norën dhe shumë të mirëpritura, përcjell ORAinfo.

Në këtë kohë të ftohtë, Nora dhe Roberti si destinacion kanë zgjedhur një vend me borë ku do të skijonin dhe të shijonin edhe kënqasinë e kësaj stine të ftohtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here