Mustafa: Zbardhja e vrasjeve të veprimtarëve të LDK-së, imperativ i kohës

0
257

Sod me Rastin e 19 vjetorin e vrasje se Enver Maloku i cili u vra nga dora mizore . ne pabesi vetem e vetem qe ju pengoj
dikujt i cili e shkrunte raliteti per keta hajnata

Enver Maloku jetoi e veproi me nder, me përkushtim dhe me vendosmëri të paepur për lirinë dhe pavarësinë e Kosovës.
19 vjet më parë Enveri u vra pabesisht, por kontributi i tij kolosal për Republikën e Kosovës do të përkujtohet përherë.
Zbardhja e vrasjes së Enver Malokut dhe vrasjeve të tjera politike të veprimtarëve të LDK-së është imperativ i kohës.
Lavdi jetës dhe veprës kombëtare të Enver Malokut!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here