Gazetari Bajrush Morina Akuzon Per Vrasjen Enver Maloku : deputet te Kuvendit te Kosoves dhe bashkeshorten e tij!

0
121

Sod Gazetari Bajrush Morina me rastin e pervjetarin së Vrasje se Vepeimtarit te LDK – së Enver Maloku . ka ba akuza te randa per Vrasjen e ti .
Ku ket e ka Poblikuar be profili e ti be facebook

LUTJA IME PER DITEN E SOTME!

Ne pervjetorin e 19 te vrasjes se intelektualit te guximshem Enver Malokut, kisha dashte me i pa me duar lidhur e te nisur per ne Speciale, nje deputet te Kuvendit te Kosoves dhe bashkeshorten e tij!
Kush jane ata e dijne me se miri:
– Zoti, i qofshim fale atij!
– Shpirti i Enver Malokut, e
– Dy te dyshuarit per kete vrasje!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here