Çun Lajçi, Reagon Ashper godet Kryeministrin Haradinaj

0
488

Aktori i njohur, Çun Lajçi Reagon ndaj Ramush Haradinaj sod ne profili e ti ne facebook . ban nje postime

ja edhe postimi i ti i posht

Amerika je Ti e Kosova krejt Amerikane

Dhe prap po ia mbani gajlen Ramushit a merr a nuk merr vizë.
Kqyrni more punët e juve, se Amerika njerëzit e vet ( e Ramushi asht krejtsisht Pro Amerikan ) i teston nganjiherë sa janë t’gatshem t’i çojnë n’vend porositë demokratike, andaj edhe e vonon dhanjen e vizave, e jo pse Ramushit s’i ipet viza pse Ai qenka kundër Specialës apo Demarkacionit, jo, po pse Kadria asht frigacak dhe nuk e procedon në Kuvend as njenën as tjetrën për shkak numërash.
Amerika e Ramushi janë nji e Kosova krejtësisht Amerikane.
Mos u hamend z. Kryeministër se Amerikën e ke udhërrefyes dhe nuk ke pse të kthehesh mbrapa siç po të sygjerojnë Thaçi e Veseli, këta nënshkrues t’gabueshëm e hiliçar!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here