Berat Buzhala: Po, une e kam rrogen ma te madhe Ramushi, Hashimi edhe si Kadria

0
315

I ftuar ne emision ne Zonen B, te Baton Haxhiu, pronari i gazetes expres ishte mjaft kritik per situaten e krijuar ne vend rreth gjykates specjale. Dhe liberalizimin e vizave. Theka te veqant i dha edhe pushimit te ramushit ne Zvicer.

Batoni i tha: Edhe ti po shkon ne Skijim. Po tha berati. Por une nuk jam hipokrit me i thane popullit une po shkoj ne skijim e ju rrini pa viza. Une veq sa jam kthy prej skijimit. Por une e kam rrogen ma te madhe se Ramushi, Hashimi edhe Kadria. Tha nder te tjera. Duke sqaruar se paga e ti i perket sektorit privat. E jo ati publik.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here