Milaim Zeka : Nente “faktet” e mercenarit Parim Olluri

0
296

Nente “faktet” e mercenarit Parim Olluri…!!!

Montuesi i ketij rasti eshte shoku i ngushte i parim urit dhe vehbi zagarit. Po keta jane mercenar te

Mekati 10-te i krsaj shoqerije eshte qe qifti i ketij felliqesire, flet ne emer te gazetarise, dhe i quane vrases te femijeve ata te cilet kurr nuk e kane ba nje veper te tille kriminale

Mercenari i veshur ne petkun e gazetarit, Parim Olluri, i lidhur direkt me celulat e ISIS/it ne Siri, e qe per turpin me te madh takohen edhe disa ambasador perendimor, ka shkru per 9 mekate, qe gjoja “te gjithe i dime, po qe nuk flasim”!!!

Njeri prej “mekateve” na qenka edhe “lirimi i vraseseve te femijeve” qe aludohet ne rastin Kicina.

Montuesi i ketij rasti eshte shoku i ngushte i parim urit dhe vehbi zagarit. Po keta jane mercenar te gazetarise. Kur AAK eja, ua paguante nga 600 euro, kurr nuk r shajshin. Edhe Sami Lushtaku i ka ble permes injorantit te quajtur Rrustem Rukolli. E mos te flasum per Kadri Veselin, qe edhe tehollusen me ua fute mbrapa, ketyre nuk ju vjene merzi.

Mekati 10-te i krsaj shoqerije eshte qe qifti i ketij felliqesire, flet ne emer te gazetarise, dhe i quane vrases te femijeve ata te cilet kurr nuk e kane ba nje veper te tille kriminale dhe te turpshme.
E njejta gje vlene edhe per nderkombetaret. Ata, jo guxojne ta kritikojne presidentin per lirimin e tyre, por duhet t u kerkojne falje ramdaneve dhe kicineve per kaq shume vuajtje qe ju kane shkaktu.

Ta dhefsha drejtesine nderkombetare qe denon njerez te pafajshem dhe nuk kerkon falje….!!!!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here