ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, Flet Kallashi

0
774

Çmendet Kallashi, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni (Foto/Video)

Çmendet Kallashi, i la të gjithë gojë hapur, ja me cilin politikan shqipëtar bëj rregullisht marrëdhënie, nuk do ta besoni se kush është, shikoeni….Valltarja bombastike Kallashi befason me një deklarate interesante. Kallashi si valltare shum e njohur dhe me format e saj provokuese, gjithehere ka joshur publikun. Gjithashtu publikut u ka interesuar se me cilin person ajo eshte ne lidhje apo me cilin bën marrëdhënie, dhe tani zbulohet se kush është ai. Ajo nuk hezitoi në interviste për të dhënë pergjigjen e shumëpritur, madje ai është politikani i njohur shqiptarë, për më shumë shtypni posht dhe automatikisht ju hapet video e intervistës:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here