Trondit Kallashi,e kam bere 6 herë në ditë me këtë vip shqiptar.

0
600

Trondit Kallashi,e kam bere 6 herë në ditë me këtë vip shqiptar.. (Video)

kallashi e ka pranuar qe mund ta bej 10 herë ne dite pa problem. Kallashi apo sic njihet ndryshe Donjet Kasumi ishte e ftuar ne emisionin e Arian Canit. Ate nate ishe veshur bukur dhe provokative, por nuk i shpetoi pyetjeve shume provokative te Arian Canit. Ajo u pyet se sa here ne dite e ben.
Shtypni mbi reklamen e me poshtem dhe automatikisht do ju hapen fotot.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here