Premier 2018 Hamit Kastrati dhe Përparim Brati – Sa t’jom gjallë

0
804

Hamit Kastrati dhe Përparim Brati dy Rapsodet nga shqiperia vin me nje ka te tyre te re si gjith nje ata vin me nje ze shum te bukur po
ashtu keta rapsodet jan shum te kerkuar ne Darsma tona shqiptar
si shqiperi ashtu edhe ne kosove e maqedoni
Ne si staf po mundohem qe tuj sjellim vido e rapsodet ma te reja
po per gjdo sygjerim apo kritik qe keni per me shtu a me hek nga ne nna shenoni ne do ta shyrtojm edhe do ta ralizojm gjdo kerkes tuaj
vido e keni ma posht te cekuar ma larg

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here