Driton Selmanaj – Kosova mbi tê gjitha….

0
108

Driton Selmanaj thot ne facebook e ti

“Çlirimitarët” e rrezikojnë themelsisht qenësinë e shtetit tonë. Turpi se ka mbyt askend.
Qytetarë solidarizoheni me ne në mbrojtje të Republikës dhe në ruajtjen e miqësisë me ata që na ndihmuan në çlirim dhe shtet-ndërtim.

Kosova mbi tê gjitha….

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here