Avokatja më seksi shqiptare është lesbike?! Kapet ‘mat’ duke u puthur me një femër

0
347

Format e saj bombastike e kanë shndërruar atë në një nga personazhet e preferuar të mediave rozë, të cilat e kanë etiketuar si avokatja me seksi shqiptare pikërisht për linjat e lakuara të trupit të saj.

Bëhet fjalë për bukuroshen Redona Koçi, e cila prej vitesh ka fituar vëmendjen e të gjithëve pikërisht fotografive dhe videove provokuese që publikon në profilin e saj në rrjetet sociale, shkruan Syri.net.
:Shtype reklamen qe te shohesh videon e plote:
Por së fundmi ajo është filmuar duke u puthur me një femër dhe videon e ka publikuar vetë në Instagram. Kjo puthje në buzë vajzën, që duket se është duke i vendosur grimin, ka shtuar pikëpyetjen mos vallë ajo është lesbike?!

Por nuk përjashtohet që të jete thjeshtë një mënyrë e tyre për të tërhequr vëmendje. Asgjë nuk mund të themi me siguri për momentin, prandaj do të duhet të presim që të hidhet dritë mbi këtë çështje në ditët e ardhshme:Kliko reklamen qe te shohesh videon e plote:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here