Gjyste Vulaj, Shperthen tregon se me sa meshkuj ka bërë seks

0
910

Rrëfehet Gjyste Vulaj, tregon se me sa meshkuj ka bërë seks

A thua Eshte e vertet qka po thot kjo se Mos vet per ne .

Këngëtarja e mirënjohur Gjystë Vulaj, e ftuar në emisionin Oktapod të Turjan Hyskës ka ka folur për herë të parë për seksin, familjen dhe karrierën.Klikojeni videon më poshtë për ta kuptuar se me sa persona ka bërë seks Gjyste Vula.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here