EKSKLUZIVE: tregon se kush e vrau kolonelin Ahmet Krasniqi në Tiranë Sali Berisha

0
472

EKSKLUZIVE: Sali Berisha tregon se kush e vrau kolonelin Ahmet Krasniqi në Tiranë (Foto/Video)

Sali Berisha tregon se kush e vrau kolonelin Ahmet Krasniqi në Tiranë….Në emisionin Komiteti që transmetohet në RTV Dukagjini, ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, ka folur për vrasjen e kolonelit Ahmet Krasniqi në Kosovë. Berisha ka treguar nëse Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës i shiteshin armët, apo ato i dhuronte Shqipëria. Ai ka folur për vrasjen e kolonelit, duke akuzuar shefin e Shërbimin Sekret të Shqipërisë për vrasjen e tij, Berisha thot se ky person me emrin….për më shumë shtypni posht reklamen dhe ju hapet video ekskluzive:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here