Un Linda Nga Lipjani u Martova ne gjermani po ?

0
371

U martua për letra në Gjermani, por u shokua kur e kuptoi se burri i saj…
Kjo është historia e pazakontë e një çifti jetëshkurtër nga Lipjani, që nuk kishin një fillim të lumtur martesor.
Por duke përfunduar edhe më keq. M.S, 24 vjeç nga Lipjani , ishte vajza e dytë e familjes së vjetër Lipjanes që mbahen si familje e vjetër ku flasin shqipë
.Në sezonin e verës me ardhjen e kurbetçarëve, 24 vjeçarja në një nga kafenetë e qytetit e pa Gazin, djaloshin 30 vjeçar që jetonte dhe punonte në Gjermani. Bukuroshes 24 vjeçare i ra në sy ai pasi që kishte makinën e veçantë në Gostivar dhe që binte në sy.Per me shume klikoni ne rek lam per me shume shiko videon me poshte..

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here