Shkurte Gashit Në nje Koncert që ësht lagur ësht bër Qull … / Pamje

0
857

Cfar ka Zogu i Shkurte Gashit që ësht lagur ësht bër Qull … / Pamje

Kengëtarja Shkurte Gashi ka provokuar fort me një fotografi të postuar në profilin e saj në Instagram.
Përpos linjave trupore që ka zbuluar, këngëtarja duket se tek “Zogu” ka një të metë, shkruan Gazeta Blic.

Sikurse shihet në foto, duket se ose i është laguar nga temperatura dhe atmosfera, ose ka të veshur mbathje të zeza, që bëjnë të duket sikur t’i jetë lagur zogu apo e ka te pa Depiluar?! :Shiko videon e plote duke klikuar me poshte ne reklam:KLIKO REKLAMEN ME POSHTE QE TE SHFAQET VIDEO E PLOTE:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here